Zajęcia jogi

Zajęcia jogi yin&yang

Dla kogo joga to idealna forma ruchu?

Dla osób szukających połączenia ciała z umysłem.
Dla osób zestresowanych codziennością.
Dla osób pracujących świadomie nad ciałem i umysłem.

Jak wyglądają zajęcia?

Poranny rozruch (yang joga)

Uważam, że esencją w pracy z ciałem, by prowadziła ona do poszerzenia swojej świadomości, jest odpowiednie zaangażowanie powięzi. 

Jest to tkanka łączna i jak nazwa wskazuje łączy czyli niesie potencjał integrujący całego człowieka, a więc ciało z umysłem i umysł z ciałem. 

Podczas zajęć prowadzonych przeze mnie koncentruje się właśnie na tej tkance. Pod moim przewodnictwem podczas porannego rozruchu poruszysz nią wykorzystując aktualne możliwości swojego ciała i zaangażujesz po prostu swoje ciało w obszarze mobilności, stabilności, siły, wytrzymałości oraz elastyczności.. i być może odkryjesz dostęp do niewidocznych w danym momencie możliwości czy świeżej perspektywy wobec własnego potencjału. 

Wieczorny bezruch (yin joga)

„Ciało korzysta z ruchu. Umysł korzysta z bezruchu” Sakhyong Mipham.

Pracując ciałem i z ciałem jednocześnie pracuje się umysłem, a koncentrując się na rozpoznaniu umysłu jednocześnie jest zaangażowane i używane ciało. Ciało i umysł, a tak naprawdę relacja między nimi jest tym, co ma znaczenie dla jakości życia każdego człowieka. 

Podczas wieczornego bezruchu zatrzymasz ciało, przeniesiesz koncentrację z ciała na umysł, stworzysz potencjał dla regeneracji ciała, wyciszenia umysłu i jednocześnie zauważenia go. Wieczorny bezruch czyli yin joga jest zaproszeniem do przyjrzenia się swojej wewnętrznej relacji. Yin joga to najspokojniejsza i najbardziej bezwysiłkowa praca dla ciała, która angażuje powięzi w bezruchu, przenosi koncentrację na oddech i uczy obserwowania. Wieczorny bezruch to praktyka odkrywanie siebie i bycia ze sobą.
Jeśli potrzebujesz: 
– wyciszenia i wycofania ,
– zadbania o układ nerwowy,
– przywrócenia równowagi,
– zwrócenia swojej uwagi  do siebie,
– zastanowienia się nad tym co wokół Ciebie,
– stworzenia większej przestrzeni wobec otaczającej Cię rzeczywistości,
– złapania świeżej perspektywy na coś co aktualnie wymagane,
Pojedyncze wejście
Karnet miesięczny 4 spotkania

Karnet obowiązuje od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.

Wieczorny bezruch (yin joga)

Stała grupa ruszy od września

Poranny rozruch (yang joga)

Zapraszam na zajęcia!

Trenuj z Wiki by

Wiktoria Olejnik