Aplikcja dietetyczna

Kontroluj swoje odżywianie w prosty sposób!

4 powody, dlaczego warto

Kontroluj swoje kalorie i makroskładniki!

Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, w łatwy i przyjemny sposób skontrolujesz spożywane w ciągu dnia kalorie, przez co w skuteczniej osiągniesz swoje cele żywieniowe.

Aplikacja ułatwia obserwację kalorii, makroskładników i mikroskładników, dzięki temu łatwiej skontrolujesz jakość swojej diety.

Wykorzystuj produkty ze swojej lodówki!

Rozszerzona baza przepisów, umożliwi znalezienie gotowego i sprawdzonego przepisu w 10 sekund.

Dzięki bazie przepisów, niezwykle szybko znajdziesz przepis dopasowany do stanu Twojej lodówki.

Dodawaj własne produkty!

Aplikacja umożliwia dodawanie i tworzenie własnych produktów, co daje możliwość wprowadzenia każdego produktu do dzienniczka i jeszcze lepszą kontrolę spożywanych kalorii.

Masz elastyczność!

Dzięki aplikacji możesz w prosty sposób sprawdzić ile kalorii spożywasz, jakie makroskładniki dominują w diecie. W kilka minut zaplanujesz swoje posiłki zużywając każdy zakupiony produkt spożywczy.

Prosta obsługa aplikacji umożliwia kopiowanie przepisów na kolejne dni. W łatwy i przyjemny sposób edytujesz każdy przepis i wymienisz jego składniki.

Darmowy okres testowy

Testuj Aplikację przez 7 dni

Program żywieniowy z aplikacją dietetyczną

Częste pytania

Czy aplikacja jest prosta w użyciu?

Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna. Dzięki prostemu interfejsowi każdy użytkownik odnajdzie się w aplikacji oraz w jej funkcjach.

Czy mogę połączyć abonament w aplikacji z planem żywieniowym lub konsultacją?

Oczywiście! Praca z aplikacją umożliwia szybkie i płynne przejście do szerszych form współpracy z dietetykiem. Wybór Alloweat to idealne rozwiązanie do wprowadzania nawyków żywieniowych i pracy nad jakością i uważnością odżywiania.

Co dzieje się po zakończonym okresie testowym ?

Po okresie 7 dni można wybrać pracę bez programu żywieniowego (praca na bazie przepisów), pracę z gotowym programem żywieniowym lub pracę z indywidualnym programem żywieniowym. W przypadku nie podjęcia dalszego korzystania, dostęp do aplikacji zostaje cofnięty.

Ile przepisów znajduje się w aplikacji?

Obecnie w aplikacji znajduje się 6 tysięcy przepisów. Należy podkreślić, że każdy przepis możesz swobodnie modyfikować. Ogromnym atutem jest to, że aplikacja umożliwia dodawanie własnych (spoza bazy) produktów.

Dlaczego czekasz?

Zacznij pracować nad swoim odżywianiem już teraz.

Leave this field blank
Standardowa dieta bez wykluczeń
Dieta z niskim indeksem glikemicznym
Dieta bezmięsna
Dieta ograniczająca węglowodany fermentujące