Izabela Madziar

Coś o mnie:

Jestem pasjonatką ruchu, którego uczę zarówno siebie jak i pacjentów. Lata pracy z własnym ciałem ukazały mi rangę aktywności fizycznej.

Począwszy  od powrotów po kontuzjach, kończąc na zwykłych ,,gorszych dniach” –  w tak szerokim zakresie odkrywam jaką wartości stanowi dla mnie ruch, pozwalając na wydobywanie z siebie tego co dobre, co chce nieść światu i czego działanie szerzyć.

Uznaję, że człowiek uczy się całe życie i to właśnie droga, którą sami sobie budujemy stanowi największą wartość. W kontekście zdrowia wierzę, że zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrzne muszą iść ze sobą w parze, ponieważ dopiero wtedy możemy mówić o sobie jako o człowieku zdrowym.

Moją szczerą misją jest zadbać o każdego pacjenta, z którym miałam i będę mieć przyjemność pracować podczas swojej kariery zawodowej.

Zdając sobie sprawę z tego jak różny i złożony jest człowiek, w swojej pracy staram się dostrzegać jak najwięcej elementów tej złożonej układanki.

Obserwując, słuchając, wyciągając wnioski edukuję się, by być dobrym ,nauczycielem’. 

Wykorzystując możliwości zawodu fizjoterapeuty stosuję techniki masażu tkanek głębokich, skutecznie pomagając pacjentom z przeciążeniami i urazami w obrębie narządu ruchu.

Masaż i praca gabinetowa jest jednak dla mnie częścią terapii. 

Obserwacje  pokazały mi, że łącząc je z terapią ruchem, pacjenci odnoszą znacznie szybsze i trwalsze efekty.

Współpraca z drugim człowiekiem często jest dla mnie możliwością poznania go od nieco innej strony. Każdy posiada swoją odrębną historię, a gdy pozwala mi ją poznać możemy wspólnie wpływać na realne zmiany w tym, co poza salą treningową i co w rzeczywistości jest najważniejszym aspektem procesu rehabilitacji.

Pacjent, który dzięki mnie ma więcej odwagi, wychodzi z uśmiechem jak i często niemałą ulgą, przynosi mi ogromną satysfakcję, dzięki której wiem, że wykonuje jeden z najpiękniejszych zawodów.

Ukończone kursy i szkolenia: