fitkids

Bartosz Rudzki przedstawia :

Eat&Move Kids

czyli jak zachęcić dziecko do zdrowego trybu życia,  sprawić, że będzie odżywiało się zdrowiej, budować pasje do ruchu i raz na zawsze cieszyć się zdrowiem swojego dziecka!

Kliknij w poniższy przycisk, aby odebrać nasz bezpłatny poradnik i odkryć jak pomagamy dzieciom w poprawie ich zdrowia!

ODBIERZ SWÓJ PORADNIK!

Z tego bezpłatnego poradnika dowiesz się m.in:

Z tego bezpłatnego poradnika dowiesz się m.in:

Dlaczego większość rodziców nie potrafi zachęcić swojego dziecka do zdrowych nawyków, odżywiania i ruchu?

Na czym polega odżywianie dziecka? Jakich błędów nie popełniać?

O błędnych ścieżkach, które nie prowadzą Was do celu.

Na czym polega metoda Eat&Move Kids – odkryj jak pomagamy dzieciom gubić kilogramy oraz odzyskać dobre samopoczucie i sprawność.

Dlaczego większość rodziców nie potrafi zachęcić swojego dziecka do zdrowych nawyków, odżywiania i ruchu?Na czym polega odżywianie dziecka? Jakich błędów nie popełniać?O błędnych ścieżkach, które nie prowadzą Was do celu.Na czym polega metoda Eat&Move Kids – odkryj jak pomagamy dzieciom gubić kilogramy oraz odzyskać dobre samopoczucie i sprawność.ODBIERZ SWÓJ PORADNIK!

Autor:

Bartosz Rudzki

Dietetyk kliniczny i trener personalny

Jestem osobą, która łączy prawidłowe odżywianie razem z odpowiednią aktywnością fizyczną. Takie rozwiązania stosuję w swoim życiu od kilku lat oraz wprowadzam je do życia moich  najmłodszych podopiecznych.

Specjalizuję się w dietetyce klinicznej a dokładnie w zaburzeniach związanych z gospodarką węglowodanową, zaburzeniami jelit oraz chorobami cywilizacyjnymi.

Jako terapeuta ruchowy uczę swoich najmłodszych jak za pomocą ruchu i ćwiczeń dbać o sprawność i kondycję fizyczną, a dodatkowo dobrze się przy tym bawić.

Jestem osobą łączy prawidłowe odżywianie w danych jednostkach chorobowych razem z odpowiednią aktywnością fizyczną. Takie rozwiązania stosuję w swoim życiu od kilku lat oraz wprowadzam je do życia moich podopiecznych.

Specjalizuję się w dietetyce klinicznej a dokładnie w zaburzeniach związanych z gospodarką węglowodanową, zaburzeniami jelit oraz chorobami cywilizacyjnymi.

Jako terapeuta ruchowy uczę swoich podopiecznych jak za pomocą ruchu i ćwiczeń dbać o sprawność i kondycję fizyczną.

Kocham gotować i spędzać czas w kuchni. Cenię sobie umiejętność improwizacji podczas gotowania i szukania nowych smaków.

Odbierz bezpłatny poradnik i zrób pierwszy krok w kierunku przyszłości swojego dziecka! 

ODBIERZ SWÓJ PORADNIK!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone – Eat&Move – 2021