Bartosz Rudzki

Coś o mnie:

Jestem osobą, która pokazała i udowodniła sobie, że zmiana swojego stylu życia może polepszyć nie tylko wygląd sylwetki, ale również pewność siebie, ogólną sprawność i zdrowie psychiczne. 

Uważam, że każdy może przejść własną drogę w kierunku odnalezienia “ zdrowia osobistego”. To obszerne pojęcie niewątpliwie dotyczy wielu aspektów życia, a przytoczona droga stanowi ciężkie, wymagające zaufania i czasu zadanie.

Ja - odnalazłem swój tor działania, teraz pomagam w tym swoim klientom.

Każdy człowiek potrzebuje indywidualnego podejścia od specjalisty, dopasowanych strategii i zadań, które zbliżą go do osiągnięcia celu. Otwarcie się na drugiego człowieka i zrozumienie problemów z jakimi się zmaga daję szansę na skuteczność podjętych metod.  

Wspólnie z klientem szukamy i tworzymy rozwiązania, które przybliżą go do realizacji założonych celów. 

Głównym zadaniem jakie stawiam sobie w pracy z drugim człowiekiem jest ukazanie, że prawidłowe odżywianie oraz spontaniczny ruch nie muszą być trudnymi w realizacji.

Uświadamiam, że brak “inwestycji” czasu w swoje zdrowie może negatywnie wpłynąć na poczucie bezpieczeństwa, pewność siebie, pracę i realizację marzeń. Pokazuję, że profilaktyka to najlepsze lekarstwo w obecnych  czasach.

Uważam, że moja praca jest czymś wyjątkowym. Poznaję wspaniałych ludzi, którzy dzielą się ze mną swoimi osobistymi historiami i doświadczeniami. Zawszę próbuję nauczyć się od nich czegoś nowego. To jest SUPER!

Na co dzień łączę dietoterapię i pracę z ruchem na sali, dzięki czemu efekt jest wielopłaszczyznowy. Wykorzystuję wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej i dobieram do tego odpowiednie strategie ruchowe, przez co współpraca jest bardziej skuteczna i bezpieczna.

Zwiększając świadomość żywieniową, zmniejszamy skutki siedzącego trybu życia, który niewątpliwie dominuje w naszym społeczeństwie

Połączenie ruchu i odżywiania w naszej firmie ma olbrzymie konsekwencje zdrowotne: wzrost pewności siebie, zwiększenie komfortu życia oraz większa sprawność na co dzień.

Ukończone kursy i szkolenia: